stomatologia

Gabinet Stomatologiczny Dr Grażyny Maślanko oferuje pełny zakres usług stomatologicznych dla dorosłych i dzieci- bezboleśnie, w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze mogą Państwo skorzystać ze specjalistycznego leczenia w dziedzinach tj. stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja (leczenie dzieci), chirurgia stomatologiczna i implantologia, protetyka i stomatologia estetyczna.

Decydując się na usługi świadczone przez nasz gabinet możecie być Państwo pewni, że Waszym zdrowiem i uśmiechem zajmą się najlepsi lekarze.

Przegląd i porady lekarskie są BEZPŁATNE!!!
Przyjdź do nas, a zaplanujemy leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z przewidywanymi kosztami. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!

ZAPRASZAMY!

Honorujemy Lubelską Kartę Seniora

W naszym centrum przyjmują:

Dr n. med. Grażyna Maślanko - specjalista chirurgii szczękowej i stomatologicznej leczenie w zakresie: bezbolesne usuwanie zębów, operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych i zębów "mądrości", zabiegi resekcji wierzchołków korzeni, usuwanie torbieli, zabiegi regeneracji kości, plastyka wyrostka zębodołowego i inne; zabiegi implantacji

Lek. stom. Katarzyna Duszyńska - leczenie w zakresie : stomatologia zachowawcza, endodoncja, pedodoncja (dzieci), protetyka

 

Rejestracja

szybka i łatwa rejestracja telefoniczna

 + 48 605 28 28 29