Lekarze

Doktor Agnieszka Zaucha-Prażmo jest adiunkt Uniwersytetu Medycznego w Lublinie . Specjalizuje się w leczeniu dzieci z zakresu pediatrii oraz hematologii i onkologii dziecięcej. Na co dzień pracuje CM Tulipan oraz Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie ( dawne DSK ).


Doktor Anna Wieczorkiewicz-Płaza jest specjalistą chorób dzieci oraz nefrologiem dziecięcym. W ramach swojej działalności w CM Tulipan konsultuje dzieci z zakresu pediatrii oraz nefrologii. Wykonuje badania diagnostyczne : USG dróg moczowych. Pracuje również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie ( dawne DSK ).

Doktor Małgorzata Mitura Lesiuk specjalizuje się w leczeniu dzieci z zakresu pediatrii oraz hematologii i onkologii dziecięcej. Na co dzień pracuje CM Tulipan oraz Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie ( dawne DSK ). Doktor jest uwielbiana zarówno przez małych pacjentów oraz ich rodziców.

Doktor Paweł Jakubowski specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji stawu biodrowego (także USG u noworodków i niemowląt), zaburzeń osi kończyn, deformacji kręgosłupa i klatki piersiowej, wad wrodzonych rąk i stóp.
Na co dzień związany z CM Tulipan oraz Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Lublinie ( dawne DSK ).

Doktor Krystian Kotiuszko jest specjalistą otorynolaryngologiem. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządów głowy i szyi. Wykonuje badania fiberoskopowe górnego piętra uk. oddechowego a także badania audiologiczne (otoemisja akustyczna,audiometria impedancyjna).

Pracuje w CM Tulipan oraz zakładzie radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Przeprowadza badania USG dzieci i dorosłych : USG jamy brzusznej, USG przezciemiączkowe, USG tarczycy, USG węzłów chłonnych, USG jąder, USG szyi, USG ślinianek, USG tkanek miękkich.


REJESTRACJA ONLINE