dietetyka

Odżywianie to nieodłączna część życia każdego z nas. Codziennie mamy do czynienia z planowaniem posiłków, robieniem zakupów, przyrządzaniem, gotowaniem, a co najważniejsze z jedzeniem dlatego właśnie powinniśmy przykuwać do tego znaczną uwagę. To wszystko nie bez przyczyny, bo przecież dzięki prawidłowemu odżywianiu możemy zyskać naprawdę wiele.

Podczas każdego etapu naszego życia zdrowe odżywianie pełni niezwykle istotną rolę, począwszy od momentu gdy młoda mama, będąc w ciąży dba o siebie i swoje dziecko wybierając zdrowe produkty, przez okres karmienia piersią, okres niemowlęcy oraz ten, gdy wyruszamy już samodzielnie do przedszkola, potem szkoły, czy  na studia, następnie wkraczając w dorosłe życie. To właśnie nasze wybory oddziałują na nasze zdrowie, samopoczucie, a także na to czy mamy siłę do działania.

Co ważne, prawidłowe odżywianie się to najlepsza profilaktyka wielu schorzeń m.in. cukrzycy, chorób układu krążenia, otyłości.  Nigdy nie jest za późno, nawet jeżeli wcześniej usłyszeliśmy diagnozę, zawsze możemy wspomóc leczenie zdrową, racjonalną dietą.

Prawidłowe odżywianie to sposób na uniknięcie wielu zmartwień, także cieszmy się życiem, dbajmy o siebie, a najlepiej zróbmy to wspólnie.  Zapraszam serdecznie na konsultacje dietetyczne do Centrum Medycznego Tulipan.

mgr Karolina Koszela – Dietetyk


REJESTRACJA ONLINE